KOBIETY MAJĄ MOC. Nastolatka dba o zdrowie.

KOBIETY MAJĄ MOC a nastolatki chcą być SMART i dlatego przychodza na warsztaty z Fundacja Pankracy

Drugie warsztaty dla nastolatek juz za nami.
Odwiedziły nas dzisiaj same wspaniałe kobiety, które obchodzi swoje zdrowie! Cieszymy się, że przybyłyście tak licznie, dziękujemy za rozmowy, szczere wypełnienie ankiet i Waszą energię dziewczynki!

Szczególne podziękowania dla Smart Girls Get More za urocze makijażowe upominki dla każdej z uczestniczek!!!

Przepracowałyśmy same kobiece tematy;
Rozmawiałyśmy sobie o naszym ciele, pierwszej wizycie u ginekologa, inicjacji seksualnej, antykoncepcji oraz chorobach przenoszonych drogą płciową z p. dr Katarzyną Kryniewską, której bardzo dziękujemy! (dzięki Centrum Medyczne dr Kubik)

W świat zasad zdrowego odżywiania dojrzewającej dziewczynki wprowadziła nas Pani doktor Monika Stołyhwo-Gofron. Pamiętajcie zdrowa dieta oraz ruch to podstawa dobrego samopoczucia!

Maria E. Gotkiewicz natomiast pokazała nam na przykładzie swojej własnej historii, że zawsze jest czas na konstruktywne zmiany i warto robić w życiu to co się naprawdę kocha, trzeba tylko odkryć swój potencjał, przecież każda z nas go ma!!!

Hotel Haffner dziękujemy za gościnę, Numero1 za poczęstunek oraz Vivadental za zaplanowane wizyty stomatologiczne naszych podopiecznych

Zespół Fundacji Pankracy