Koniec roku szkolnego w Fundacji Pankracy

Początek wakacji to dla nas koniec kolejnego okresu wspierania dzieci z zaprzyjaźnionych placówek. Z tej okazji zwracamy się do wszystkich przedstawicieli domów dziecka, pogotowia opiekuńczego, MOPSu, z którymi mieliśmy okazję współpracować:

Szanowni Państwo,
za nami koniec roku szkolnego, a wraz z nim – kolejnego okresu naszej współpracy.
Serdecznie dziękujemy Wam za ten rok, za wiele miłych słów skierowanych w naszą stronę, podziękowań, życzeń i zaproszeń na ważne dla Was wydarzenia. Co najważniejsze – dziękujemy za Wasze zaangażowanie w pomaganie, to Wy jesteście pośrednikami między nami – a dziećmi i to dzięki Waszym wnioskom tak wiele dzieciaków mogło w tym roku uczestniczyć w zajęciach dodatkowych i terapiach. Przypominamy, że wraz z końcem czerwca kończy się także okres finansowania zajęć cyklicznych i terapii, wnioski na kolejny rok szkolny będziemy przyjmować w sierpniu.

Życzymy Wam dobrej pogody i wielu ciekawych pomysłów na wykorzystanie letniego czasu!

Pozdrawiamy,
zespół Fundacji Święty Pankracy