Otwarcie MY STORY Apartments

1 czerwca w Dzień Dziecka, dzieci Fundacja Pankracy otrzymały finansowe wsparcie od właściciela nowo otwieranego obiektu hotelowego MY STORY Sopot Apartments. Nasza fundacja może wspierać i rozwijać pasje dzieci dzięki takim właśnie lokalnym biznesmenom, którzy mogą i chcą pomagać mądrze.

Przepiękny, butikowy, dyskretny apartamentowiec oddalony spacerem 1,5 minuty na plażę!
Polecamy serdecznie wszystkim wybierającym się do Sopotu i gratulujemy całemu zespołowi stworzenia tego wyjątkowego miejsca! Powodzenia!

Wakacje za pasem a to najlepszy czas dla dzieci na kolekcjonowanie wspomnień i doświadczeń.
Po konsultacjach z Dyrektor Sopockiego Domu Dziecka postanowiłyśmy przeznaczyć przekazane fundacji 5 000  pln na wyjazdowe obozy sportowe dla dwójki najmłodszych podopiecznych tej placówki oraz roczną terapię psychologiczną dla jednego dziecka z domu dziecka z Gdańska.

Dziękujemy!