stokrotka 1 stokrotka 2 stokrotka 3 balon
Wpłać / Donate KRS: 0000540337
Wpłać / Donate KRS: 0000540337

Warsztaty z Instytutem Mowy Ciała

13 stycznia 2018 roku w Sopotece odbyły się już czwarte warsztaty Fundacji Pankracy dla nastolatek.

Do wzięcia udziału w warsztatach zachęcała uczestniczki prowadząca – dr Małgorzata Kamińska, CEO, trener, wykładowca, coach z Instytut Mowy Ciała:
„Czy wiecie, że można mówić bez posługiwania się głosem i słowami? Zajmuję się mową ciała, czyli dosłownie tym co mówi nasze ciało nie używając głosu :). Poprowadzę dla Was warsztat na którym dowiecie się jak wykorzystywać i odczytywać mowę ciała w codziennych sytuacjach. Wiecie, że my kobiety (wg wielu badań naukowych) lepiej czytamy innych ludzi niż mężczyźni? – KOBIETY mają MOC! :)”

Nastolatki z trójmiejskich placówek miały okazję dowiedzieć się czym jest mowa ciała, jak ważna jest w codziennych sytuacjach i dlaczego kobiety są w tym temacie „uprzywilejowane”. Były zaskoczone, że nawet tak prozaiczne czynności jak przedstawianie się czy podawanie dłoni mają znaczenie! Dziewczyny miały także możliwość przetestowania nabytej wiedzy w scenkach z rozmowy o pracę. Wierzymy, że nabyte umiejętności ułatwią komunikację w skomplikowanym świecie gestów i mowy ciała!

Bardzo dziękujemy Sopotece za udostępnienie miejsca, oraz dr Małgorzacie Kamińskiej za charytatywny wkład w rozwój naszych podopiecznych!