stokrotka 1 stokrotka 2 stokrotka 3 balon
Wpłać / Donate KRS: 0000540337
Wpłać / Donate KRS: 0000540337

Zapraszamy na Festyn „Hola, hola, literatura!”

Zapraszamy wszystkich na festyn artystyczny „Hola, hola, literatura!”.

Rozpoczynamy w lipcu na Polesiu.
To będzie wyjątkowe, czterodniowe wydarzenie z udziałem najbardziej cenionych i znanych twórców i artystów z całej Polski! Poprzez spotkania autorskie, warsztaty dla dzieci i młodzieży, wycieczki przyrodnicze, wystawy, teatr, czytanie wierszy, koncerty i kino plenerowe na polanie, będziemy promować dziedzictwo kultury, środowisko i unikalną przyrodę Polesia. Misją festynu jest również promocja czytelnictwa – wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Wszystkie lipcowe wydarzenia będą się działy się na łonie natury, pod gołym niebem. Zależy nam, żeby celebrować czas wolny, piękno natury i delektować się słowem – liryką, epiką, dramatem, a także muzyką, obrazami z książek i tymi, które namaluje przyroda.

Do udziału w całodniowych warsztatach w Holi zapraszamy dzieci z pieczy zastępczej. Podopiecznych Fundacji czekać będą spotkania literackie, które poprowadzą m.in. Mira Marcinów, Grzegorz Kasdepke i Marta Lipczyńska-Gil, spacery przyrodnicze, a także warsztaty manualne i wiele niespodzianek.

 Kontynuacja naszych działań będzie dostępna online, po zakończeniu lipcowej edycji festynu.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.
Szczegóły i program na stronie https://holaholaliteratura.pl/. Zapraszamy!