stokrotka 1 stokrotka 2 stokrotka 3 balon
Wpłać KRS: 0000540337

The British School of Warsaw together with the Pankracy Foundation helps children in need.

Thank you for your commitment and help through the TBS Christmas Giving Tree 2020!

Wybierz kwotę:
Inna kwota

Prosimy o wypełnienie danych na potrzeby transakcji PayU.

*
akceptuję regulamin serwisu
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych: Fundacja Pankracy z siedzibą w Warszawie, ul. Topiel 11/40, 00-342, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu realizacji darowizny *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych: Fundacja Pankracy z siedzibą w Warszawie, ul. Topiel 11/40, 00-342, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celach marketingowych, w tym w celu sporadycznego kontaktu za pomocą środka email (newsletter).
Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

Christmas Giving Tree
EnglishPolish