O nas

Fundacja Pankracy pomaga dzieciom. Skupiamy się na dzieciach potrzebujących wsparcia ze względu na sytuacje życiowe w jakich się znalazły, ze szczególnym uwzględnieniem tych pochodzących z domów dziecka i rodzin dysfunkcyjnych na terenie całej Polski. Inwestujemy w dziecko jako jednostkę indywidualną, wspieramy talenty, dbamy o zdrowie oraz rozszerzenie horyzontów dzieci oraz młodzieży, finansując im zajęcia pozaszkolne, korepetycje, stypendia za wyniki w nauce czy pomagając w przeprowadzeniu terapii oraz w wejściu w dorosłość.

Współpracujemy ściśle z Domami Dziecka, Pogotowiem Opiekuńczym, MOPS’em oraz MOPR’em.

Mając za sobą kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z placówek wiemy, że mądre wsparcie powinno być dokładnie zaplanowane i „szyte na miarę” konkretnego dziecka.

Zapraszamy do współpracy i mądrego pomagania!

Zespół Fundacji Pankracy