Przekaż 1,5% podatku dla wychowanków domów dziecka

Przekaż swój 1,5% podatku i odmień życie wychowanków domów dziecka .
 Wpisz w PIT KRS: 0000626154 (Fundacja Program Pomocy Pierwsza Praca)

Środki z 1,5% podatku przeznaczymy na realizację projektu Bank Ubrań
– inicjatywy społecznej, która łączy biznes, ekologię i wiedzę, by
wspierać młodzież w trudnej sytuacji życiowej.
Dziękujemy!

Bank Ubrań jest realizowany przez Fundację Program Pomocy Pierwsza Praca oraz Fundację Pankracy.
W ramach projektu regularnie organizujemy bezpłatne, całodniowe warsztaty “W dobrym stylu do pierwszej pracy” dla podopiecznych z całej Polski.
Celem projektu jest wprowadzenie młodzieży na rynek pracy poprzez dostarczenie im wiedzy merytorycznej, metamorfozę, wykonanie profesjonalnego zdjęcia do CV oraz przekazanie indywidualnie dobranych zestawów ubrań. Na warsztaty  zapraszamy młodzież z rodzin dysfunkcyjnych, domów dziecka oraz z pieczy zastępczej, którym na początku drogi zawodowej jest trudniej niż innym.
Bank Ubrań to także zbiórki odzieży biznesowej, które organizujemy we współpracy z naszymi partnerami.
W
Warszawie działa także stacjonarny Bank Ubrań, gdzie młodzi mogą wybierać dla siebie stylizacje na rozmowę rekrutacyjną, czy pierwsze tygodnie pracy – oczywiście za darmo!

Aby przekazać 1,5% podatku dochodowego na Bank Ubrań
prosimy